VABAD TÖÖKOHAD

Vastseliina Piiskopilinnus soovib leida oma õukonda KOKKA, kellel on tahtmist oma suurepärase toiduvalmistamise oskusega kostitada teelisi ja linnuse külalisi. Oskad luua temaatilise menüü, oled kohusetundlik, armastad puhtust, suudad iseseisvalt töötada aga sulle sobib ka meeskonnatöö- siis just Sind me otsime. Linnuserahvas pakub Sulle inspireerivat õhkkonda, kindlat tasu linnuse varakambrist ja toredaid õukonna- kaaslasi. Tööd pakume maist augusti lõpuni. 
Et saaksime Sinuga lähemalt tuttavaks ja Sind oma õukonnaliikmeks valida, saada meile oma CV ja enesetutvustus 31. märtsiks emailile linnus@vastseliina.ee.

*** 

Vastseliina Piiskopilinnus ootab oma õukonda särasilmseid ning  töökaid suvetöölisi.

Ootame Sind  oma õukonda LINNUSEALA TEGEVUSJUHENDAJAKS, kui armastad suhelda inimestega, oskad inimesi nakatad  oma elurõõmu ning mängulustiga ja soovid  linnuses käigu muuta elamuste rohkeks seikluseks. Sa ei löö verest välja,  kui on vaja suhelda külastajatega võõramaa keeles seitsme maa ja mere tagant.

Ootame Sind oma õukonda KÕRTSITEENINDAJAKS, kui tead, et armastus käib kõhu kaudu ja tahaksid olla teejuhiks keskaegse  köögi avastamise retkel. Et ka kõige kaugemad teelised leiaksid kõrtsist meelepärase valiku näljapetteks,  peaksid oskama vähemalt ühte võõramaa keelt.

Sinuga paremini tuttavaks saamiseks, et saaksime Sind oma õukonna liikmeks valida, pead olema vähemalt 16-aastane. Sul peab olema tahtmist ja soovi kinkida sel suvel linnuse külastajatele imeline külastuskogemus, vaatamata ilmale ja nädalapäevale. Osa saamaks  inspireerivast keskaegsest õhkkonnast, toredatest õukonnakaaslastest ning kindlast tasust linnuse varakambrist saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 31.märtsiks emailile linnus@vastseliina.ee

Lisainfo saamiseks või küsimuste korral helista Linnuseisandale TEL 5096301.